Авторизація
 
 
 

 
 

Гарантія

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
 
1. Гарантійний термін експлуатації плити 3 роки з дня продажу через роздрібну торгову мережу, а за відсутності документу, що підтверджує передачу товару споживачеві або за відсутності в керівництві з експлуатації відмітки про продаж - з дня випуску підприємством-виробником.
ВІДСУТНІСТЬ ВІДМІТКИ В РОЗДІЛІ "УСТАНОВКА ПЛИТИ" Є ПОРУШЕННЯМ ВИМОГ ЩО ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЦЬОГО ПРИЛАДУ.
2. Гарантійний термін зберігання плити 3 роки з дня випуску підприємством-виробником при дотриманні правил зберігання. 
3. Гарантійний термін експлуатації плити, встановленої в офісі або іншому місці загального користування, - 3 роки з дня установки, а за відсутності в керівництві з експлуатації відмітки про продаж - з дня випуску підприємством-виготівником.
4. Гарантія не поширюється на плити, використовувані на підприємствах громадського харчування (кафе, ресторанах і т. д.). 
5. При купівлі перевірте комплектність плити і відсутність механічних ушкоджень. 
6. Завод-виробник не приймає претензій на некомплектність і механічні ушкодження плити після її продажу. Будьте особливо обережні із скляними комплектуючими!
7. Простежте, щоб гарантійний документ був правильно заповнений, не мав виправлень і в ньому були вказані:
- дата продажу, штамп торгової організації і підпис продавця;
- наявність штрих-кода;
- дата установки, назва, штамп підприємства-установника і підпис установника (майстра);
- тиск газу в мережі. 
8. Завод-виробник залишає за собою право невиконання гарантійних зобов'язань у разі недотримання правил установки виробу.
9. Завод-виробник не несе відповідальність за ушкодження, викликані невідповідністю параметрів живлячих мереж параметрам плити, обумовленим у свідоцтві про приймання цього посібника з експлуатації. 
10. Гарантійні зобов'язання не поширюються на плити, що піддалися переробці або переобладнанню і що не відповідають конструкторській документації виробника, а так само якщо плита має сліди ремонту, виконаного споживачем або третьою особою.
11. Гарантійні зобов'язання не поширюються на плити з ушкодженнями, викликаними стихійними лихами (пожежа, блискавка, повінь і так далі).
12. Гарантія не поширюється на лампу освітлення.