Top
 
 
Авторизація
 
 
 

 

Про нас


 

ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК КУХОННИХ ПЛИТ

Ще з незапам'ятних часів вогонь був символом захисту, тепла і домашнього затишку. Недарма людину і сьогодні так тягне до вогню. І нехай замість багаття сьогодні горить блакитна квітка газової плити, цей вогонь як і раніше є серцем будинку. Та й що може бути смачніше і корисніше їжі, приготовленої люблячими, турботливими руками. Тому без якісної плити неможливо уявити сучасну кухню, а вимогливі господині все більше і більше вимог пред'являють до дизайну, функціональності і надійності газової плити.Для відповідності цим високим вимогам були розроблені нові моделі плит ТМ «Грета».

Провідний виробник газових та електричних кухонних плит ВАТ «Грета» на ринку побутової техніки вже понад півстоліття. І завжди продукція компанії відповідала високим стандартам якості, надійності і безпеки. Починаючи від першої газової плити ПГ-4 випущеної Дружківським заводом газової апаратури в далекому 1959 році і понині девіз компанії - працювати, випереджаючи час. У швидко мінливому світі запорукою конкурентоспроможності на ринку може бути тільки найвища якість продукції, а його неможливо досягти на застарілому обладнанні. Оперативно реагуючи на виклик часу, завод став стрімко реконструюватися, оновлюючи обладнання і технологію. Керівництвом було обрано правильний варіант розвитку виробництва - впровадження передових, а часто і унікальних технологій.ВИСОКА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ КОМПАНІЇ GRETA

За останні кілька років було проведено кардинальне перепланування та реконструкція виробництва: були створені нові ділянки вузлової зборки, виконані монтаж і пуск нових ділянок вузлової зборки колектора і дверці духової шафи, створено дільницю виготовлення цільної решітки. Щоб плити були не тільки функціональними, але красивими і довговічними, встановлена ​​швейцарська лінія для автоматичного нанесення на вироби полімерного покриття «GEMA VOLSTATIK AG», три італійські лінії для автоматичного нанесення на вироби силікатних покриттів «WAGNER itep», які по праву вважаються кращими в світі . Придбано та змонтовано лінія для підготовки поверхонь деталей перед покриттям і дві автоматизовані італійські малоінерційні газові печі «New FURNAСЕ» для випалу та формування силікатних покриттів. Деталі корпусів виготовляються за допомогою італійського автоматичного штампувального комплексу фірми «Rowetta» і штампувального багатопозиційного преса фірми «MONZZONI». Крім того, на заводі встановлено цілий ряд високоавтоматизованого спеціального обладнання власного виробництва. Щоб продукція без пошкоджень доходила до споживача, змонтований комплекс обладнання для виробництва упаковки зі спіненого полістиролу італійської компанії «PROMASS» і «Alessio».

Всі ці нововведення забезпечили стрімке зростання як кількості, так і якості виробництва: якщо в 2004 році підприємство виготовило 160 000 плит, то в 2005 їх випустили вже 210 тисяч, в 2006 році ця цифра склала 290, в 2007 - 350, а з 2008 року - 400 тисяч плит на рік. Сьогодні з складальних ліній заводу щодня виходить до 1750 газових, електричних і комбінованих плит більше 20 моделей.


 

СЕРТИФІКОВАНА ПРОДУКЦІЯ

Сприяють ефективності роботи і сучасна логістика: вся продукція відвантажується з використанням штрихкодового обліку, запроваджено прогресивні програми автоматизованого обліку. Все це дозволяє не наздоганяти конкурентів, а впевнено лідирувати на ринку.

Продукція ПАТ «Грета» сертифікована відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9000:2001, підтверджена відповідними сертифікатами УкрСЕПРО, а в березні 2011 року отримано сертифікат відповідності продукції вимогам євростандарту (СЄ). Висока якість продукції ТМ «Грета» підтверджують двадцять міжнародних нагород, у тому числі Міжнародна Золота Зірка за високу якість та імідж.ЕВРОПЕЙСЬКІ КОМПЛЕКТУЮЧІ

Це й не дивно, адже техніка не тільки сучасно і стильно виглядає, вона ще дуже функціональна і надійна. Всі деталі плит ТМ «GRETA» - від ручки до кнопок - зроблені з міцних матеріалів, які не нагріваються і не деформуються в процесі приготування їжі. Спеціально для них була розроблена нова конструкція духової шафи з екологічно безпечним супертонким волокном теплоізоляції духової шафи забезпечує рівномірне нагрівання, зберігаючи тепло всередині духовки. Внутрішня дверця духовки плит «GRETA» зроблена з високоякісного термостійкого подвійного скла, воно безпечне і забезпечує хорошу теплоізоляцію під час приготування їжі. Механізм відкривання фіксує двер духовку в трьох положеннях.

Надійні газові крани фірми "CAPRECI" (Іспанія) і "BSI" (Франція), забезпечують максимально ефективне горіння, при цьому, що дуже важливо, елементи конструкції повністю виключають ймовірність витікання газу.

Нелегко завоювати лідируючі позиції, але ще важче залишатися першим.Саме тому ПАТ «Грета» не зупиняється у своєму стрімкому розвитку. Завдання підприємства - постійно йти в ногу з часом, відповідати найвимогливішим запитам споживачів.НАГОРОДИ КОМПАНІЇ