Top
 
 
Авторизація
 
 
 

 

ПОЗА

Поширені запитання

На нашому сайті є розділ "ДЕ КУПИТИ", в ньому Ви можете дуже легко і зручною знайти потрібне місто, і далі вже випаде список магазинів з адресами і картою (як проїхати). Так само Ви можете знайти нашу продукцію в інтернет магазинах.
Ні!

Якщо плита підключається на території України, то газові плити мають право встановлювати авторизовані сервісні центри (що мають відповідну ліцензію на підключення газового устаткування), або Газова служба (Міськгаз). Після підключення плити вони зобов'язані поставити відмітку в паспорті плити.

Якщо плита підключається на території Росії, то підключати її мають право люди, що мають допуск на роботу з газовим устаткуванням. Після підключення вони зобов'язані видати Вам квитанцію, яку надалі необхідно зберегти, оскільки вона може знадобитися для звернення в сервісний центр по гарантії.
Існує декілька способів замовити потрібну Вам запчастину:
  1. зателефонувати до горячої лінії 0-800-21-00-20, зробити відповідний запит, залишити свої контактні дані, після чого найближчим часом з Вами зв'яжуться і вишлють необхідні запчастини;
  2. написати лист на info@greta.ua в якому треба вказати Ваше ПІБ, місто де мешкаєте, свій мобільний номер телефону і яку запчастину хотіли б придбати;
  3. звернутися в сервісний центр (адреси і телефони вказані в паспорті на плиту, а так само на нашому сайті в розділі "СЕРВІС" --> "АДРЕСИ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ").
Так. У комплекті до газових плит йдуть сопла для підключення плити до зрідженого газу (ДСТУ 4047-2001 з номінальним тиском 2940 Па). Вам треба лише звернутися в сервісний центр, для того, щоб вони Вам їх замінили і правильно відрегулювали.

 

 

 

МОЖЛИВІ НЕПОЛАДКИ І МЕТОДИ ЇХ УСУНЕННЯ

Причина Як усунути
Дуже малий тиск в мережі Звернутися в газопостачальну службу
У канали пальника потрапив бруд або волога Прочистити і просушити пальник
Розсікач або кришка встановлена з перекосом Правильно встановити деталі пальнику
Засмітилося сопло Тонким дротом або голкою прочистити сопло
Причина Як усунути
Засмітилося сопло Тонким дротом або голкою прочистити сопло
Деформований розсікач Замінити розсікача
Причина Як усунути
Дуже великий тиск в мережі Правильно встановити деталі пальника звернутися в газопостачальну службу зменшити ручкою подачу газу до стабілізації горіння
Причина Як усунити
Неправильно виставлений кінець термопари в полум’ї Відрегулювати розташування термопари
Ручка крана глибоко посаджена в результаті зовнішньої дії Переустановіть ручку із забезпеченням ходу крана 3-3,5мм
Відсутній контакт термопари з клапаном газового крана Відкрутити гайку термопари від крана, зачистити контакти, гайку закрутити і підтягти
Термопара встановлена в крані з перекосом Відкрутити гайку і усунути перекос
Несправна термопара Замінити термопару
Несправний магнітний клапан Замінити кран з автоматикою безпеки
Причина Як усунути
Плита не приєднана до мережі Підключити плиту до мережі
Обрив шнура живлення Замінити шнур живлення
Причина Як усунути
Іскра з розрядника не б’є в кришку розсікача Кришка стоїть з перекосом немає контакту кришки з розсікачем. Притерти кришку до розсікача (відцентрувати). Очистити кришку від забруднень і просушити її
Пошкоджений дріт розрядника Замінити розрядник
Розрядник сильно забруднений або залитий Почистити і просушити розрядник
Зламаний керамічний корпус розрядника Замінити розрядник
Пошкоджений генератор електричного розпалу Замінить генератор ел.розпалу
Дуже великий тиск в мережі Запалювати при меншій подачі газу
Причина Як усунити
Немає контакту лампочки Підкручування лампочки в патроні
Перегоріла лампочка Замінити лампочку
Причина Як усунути
У кран потрапило чужорідне тіло, недостатньо мастила в конусній парі газового крана Очистити і змазати газовий кран.Крани необхідно мастити один раз в три роки
Причина Як усунити
Фіксатори шарніра дверей духовки вискочили з посадочного місця Відкрити двері духовки, опустити підняті фіксатори вниз в їх посадочне місце
Причина Як усунити
Випав затиск (фіксатор) ручки крану з посадочного місця Встановити затиск (фіксатор) в ручку крану
Причина Як усунити
Тиск газу в мережі не відповідає налаштуванню плити Звернутися в газопостачальну службу

Шановні покупці та гості нашого сайту!

У зв'язку з випадками звернень споживачів з питань поширення плит ПАТ «Грета» за ціною, яка перевищує ринкову в 2-3 рази, радимо Вам ознайомитися з наступною інформацією.

ПАТ «Грета» є виробником побутової техніки в Україні. Продукція підприємства представлена ​​в мережах зазначених супермаркетів: Епіцентр, Ельдорадо, Нова Лінія та Comfy.

Вся інформація про товари Greta представлена ​​на офіційному сайті: https://greta.ua/

У своїй діяльності підприємство керується законами України, зокрема, ЗУ «Про захист прав споживачів» (далі – Закон), оскільки цей Закон регулює відносини між споживачами товарів, виробниками та продавцями товарів, встановлює права споживачів, а також визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.

Споживачем, в контексті цього Закону, є фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати або замовити продукцію для особистих потреб, зокрема, товарів, виробником яких є ПАТ «Грета».

Відповідно, ПАТ «Грета» несе відповідальність за вироблений і поставлений товар тільки в тому випадку, якщо товар придбаний безпосередньо зі складу ПАТ «Грета» на підставі договорів поставки, або в мережі магазинів і супермаркетів, з якими підприємство офіційно співпрацює.

У відповідності до статті 61 Конституції України, юридична відповідальність має індивідуальний характер. Таким чином, ПАТ «Грета» не може нести відповідальність за події, що можуть відбутися в майбутньому, пов'язані з діяльністю інших осіб, про які на момент реалізації своєї продукції підприємство не знало і не могло знати.

За придбання товару у будь-яких посередників, приватних осіб ПАТ «Грета» відповідальності не несе.

Однак, у разі порушення Ваших прав невідомими особами, пропонуємо Вам звернутися до органів захисту прав споживачів або у безкоштовну громадську приймальню управління юстиції.