Top
 
 
Авторизація
 
 
 

 

Поради щодо вибору плити

Габарити

Кухонні плити встановлюються, як правило, на кухні, а розміри кухонь в старих спорудах не занадто великі. Місце вивіряється буквально до сантиметра - і в цих умовах необхідно чітко зважати на те, якою площею Ви володієте. Це допоможе Вам уникнути грубої помилки при виборі плити. Компактний розмір плити TM Greta (50х54 см) дозволяє гармонійно вмонтувати її як у великій, так і в найменшій за розміром кухні.

При виборі плити на нашому сайті Ви можете звернути увагу на наступні іконки Вони допоможуть Вам підібрати оптимальну ширину Вашої майбутньої плити.


Покриття

Поверхня кухонних плит може бути виконана у нержавіючій сталі або покрита емаллю. Плити TM Greta представлені в такому спектрі кольорів: білий, сірий, коричневий. Емальована сталева поверхня є доступною за ціною, проста в догляді. Поверхня з нержавіючої сталі – більш довговічна і ще простіша у догляді, але має вищу ціну.


Підсвітка

Вам більше не доведеться відкривати розпечену духовку, щоб перевірити ступінь приготування Ваших страв, досить просто подивитися через скло духової шафи.


Електричний гриль

Вам до смаку хрустка скоринка і Ви приділяєте приготуванню їжі особливе значення, витрачаєте на це багато часу? Електрогриль допоможе Вам зробити все смачніше і швидше, і вже після першого приготування Ви відчуєте різницю!


Таймер

Бажаєте приготувати вечерю на святковий стіл, Ваші рідні та близькі вже забралися, але Ви не можете приділити їм достатньо часу, тому що маєте на кухні переконається, чи не підгоріли святкові ласощі? Тоді таймер Вам просто необхідний! Оберіть на ньому потрібний час, і Ви зможете спокійно насолоджуватися вечором, а таймер у потрібну секундудасть звуковий сигнал і нагадає про готовність страви.


Вертел

Мешкаючи в квартирі і маючи один вихідний на тиждень, часто хочеться виїхати на природу і поїсти смачного м'яса, приготованого на багатті. Вертел робить досягнення цього бажання трошки ближчим, він застосовується для приготування різних видів страв, у тому числі і шашлику, тому ласувати ним можна буде хоч щодня.


Електропідпал конфорок

Цю функцію плити мають дуже давно, плити ТМ GRETA не є винятком. З електропідпалом Вам більше не доведеться використовувати сірники або п’єзозапальничку, Ви позбудетеся них назавжди.


Термометр

З легкістю визначить температуру у Вашій духовці для ще більш комфортного приготування їжі.


Дизайн

В залежності від ваших уподобань, наші плити укомплектовані металевим щитком (1470-00-12) або кришкою: металевою (1470-00-16) або скляною (1470-00-07).

Ми випускаємо плити з регульованими ніжками, за рахунок яких прилад можна точно вирівняти з висотою столу сервіровки.

Сучасні кухонні плити обладнані висувним ящиком для зберігання посуду, забезпечуючи економію простору на кухні.

Модельний ряд TM Greta містить кухонні плити зі скляним фасадом. Ці плити стильно і привабливо виглядатимуть на Вашій кухні. Зверніть увагу на такі моделі: 1470-00-11S, 1470-00-07S.


Безпека

У цьому розділі не станемо багато розповідати і радити, система газ-контролю (Gas Control) убезпечить Вас і Ваших близьких від витоку газу у випадку, якщо полум'я раптово згасне.Сучасний ринок пропонує нам великий вибір плит. Залишається визначитися з типом, функціональними можливостями, дизайном і ціною. І нехай допоможе Вам десята давньогрецька муза Куліна (покровителька приготування їжі) обрати саме ту кухонну плиту, яка задовольнить усі Ваші побажання, і стане надійною помічницею на кухні.

Кухонну плиту можна назвати центральним об'єктом будь-якої, навіть найсучаснішої кухні. Змінюють плити рідко; заміна кухонної плити - ціла подія. І це означає, що до вибору плити треба підходити з особливою увагою.

Хочете придбати плиту, але відчуваєте, що поодинці розібратися в розмаїтті сучасних моделей не зможете? Наші поради допоможуть Вам визначити основні параметри майбутньої покупки у відповідності саме з Вашими запитами.

У першу чергу, всі кухонні плити можна розділити на класичні окремо розміщені і вбудовувані. Вбудована техніка обіймає велику частку ринку і безумовно є віянням сьогодення. Проте, якщо наявний кухонний гарнітур Вас цілком влаштовує, якщо Ви не хочете замовляти нову кухню, то вбудована плита Вам абсолютно не потрібна. Значно дешевше купити окремо розташовані, а якщо пізніше Вам все ж таки захочеться зробити кухню на замовлення, то консультанти відповідних фірм цілком зможуть проектувати її з урахуванням існуючих у Вас предметів кухонної техніки.


Можна розділити плити на три основні групи: електричні (модель 1470-Е-07), ​​газові (наприклад, моделі 1470-00-12 або 1470-00-07) та комбіновані. Комбінована плита - це кухонна плита, в якій поєднуються газові та електричні нагрівальні елементи. Є моделі, в яких одна електрична конфорка і 3 газових: такі плити просто незамінні для районів, де трапляються перебої у подачі газу (зверніть увагу на моделі 1470-ГЕ-10 і 1470-ГЕ-00). Великим попитом користуються моделі з газовим столом і електричною духовкою. Електрична духовка ідеально підходить для випічки, рівномірно прогрівається і є екологічно безпечною. Наш модельний ряд також представлений комбінованими плитами, з газовою поверхнею та електричною духовою шафою (1470-ГЕ-09) або в газову духовку вбудовано електричний гриль (1470-ГЕ-07).